V nedeľu podvečer si novoveskí hokejisti zmerali sily v hlavnom meste Slovenska. V 34. kole 1. hokejovej ligy mali však navrch súperi.

Ilustračný obrázok k článku Novoveskí hokejisti bojovali v ďalšom dueli: Zápas s Bratislavou im však nevyšiel

Po vydarenom východniarskom derby s Prešovom, ktoré sme odohrali v piatok večer na domácom ľade, vycestovali naši hokejisti do Bratislavy, kde si so súpermi zmerali sily v nedeľu. Prvá tretina skončila bez gólov. V druhej skórovali obe mužstvá rovnako. Po vyrovnaných tretinách však v tej poslednej súperi zabojovali a nakoniec sa po tretinách (0:0, 2:2, 2:0) mohli tešiť z víťazstva.

Počas druhého januárového týždňa čakajú na novoveských hokejistov až tri zápasy. V stredu sa na domácom ľade stretnú s Dubnicou nad Váhom. V piatok vycestujú do Topoľčian. V závere týždňa ich budú môcť opäť fanúšikovia vidieť na domácom ľade, kde si zmerajú sily s Humenným.

HC Osmos Bratislava – HK Spišská Nová Ves 4:2

Góly: 23. Smolka (Pavešic, Šalka), 24. Rzavský (Juriga, Valjent), 54. Musliu (Prokop, Valjent), 60. Musliu (Ondris, Juriga) – 33. Grebeňuk (Koky, Ondov), 35. Ondov (Findura, Koky).

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Uplynulý týždeň odštartoval nový rok. Prvou Novovešťankou v roku 2019 sa stala malá Zoja, ktorej fotky si môžete pozrieť v priloženej galérii.

OBRAZOM: Prvou Novoveštankou roku 2019 je toto utešené dievčatko