V stredu podvečer si spišskonovoveskí hokejisti zmerali sily na domácej pôde. V 5. kole 1. hokejivej ligy sa nám podarilo zdolať súpera.

Ilustračný obrázok k článku Novoveskí hokejisti bojovali v ďalšom dueli: Takto sa popasovali s Považskou Bystricou

Druhá najvyššia slovenská hokejová súťaž mala v stredu na programe zápasy 5 kola. Hokejisti zo Spišskej Novej Vsi si zmerali sily na domácom ľade proti Považskej Bystrici.

V prvých dvoch tretinách mali naši hokejisti navrch a obe skončili víťazne pre našich chlapcov. V tretej sa súperi snažili vyrovnať, ale Spišiaci zabojovali a po tretinách (1:0, 1:0, 1:2) sme si pripísali ďalšie tri body.

Séria domácich zápasov pokračuje už tento piatok a aj v nedeľu. Na konci pracovného týždňa si zmeriame sily s Bratislavou, v nedeľu sa hokejisti Spišskej Novej Vsi postavia doma proti Skalici.

HK Spišská Nová Ves – HK'95 Považská Bystrica 3:2

Góly: 13. Ludányi (Saluga), 38. Novák (Štrauch), 47. Saluga (Chovanec) – 53. Zlocha (Ciger), 60. Ligas (Cíger).

Zaregistrovali ste? Dvaja Spišiaci prešli za 15 mesiacov 40 krajín v Európe. Kliknite na galériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Dvaja mladí Spišiaci a ich veľká cesta: Zavítali počas nej do desiatok krajín