Novoveskí hokejisti bojovali v ďalšom dueli: O víťazovi rozhodlo až predĺženie

V nedeľu prebehlo 26. kolo zápasov 1. hokejovej ligy. Novoveskí hokejisti si zmerali sily na domácom ľade proti Topoľčanom.

Ilustračný obrázok k článku Novoveskí hokejisti bojovali v ďalšom dueli: O víťazovi rozhodlo až predĺženie
Zdroj: Rastislav Búgel

Po neúspešnom piatkovom zápase, keď naši hokejisti vysoko podľahli Dubnici nad Váhom 8:2 sa na domáci ľad postavili opäť v nedeľu proti mužstvu z Topoľčian. Hoci sme do konca druhej tretiny mali navrch, o celkovom víťazovi muselo rozhodnúť až predĺženie, keďže súperi necelú minútu pred koncom stav vyrovnali.

V predĺžení mali navrch hostia a tak po tretinách (0:0, 2:1, 0:1 – 0:1) sa mohli tešiť z víťazstva. Tento týždeň čakajú spišskonovoveských hokejistov až tri zápasy. V stredu si zmerajú sily s Humenným, v piatok doma s Považskou Bystricou a v nedeľu vycestujú do Martina.

Góly: 26. Zekucia (Mikula, Vartovník), 28. Koky (Nagy) – 34. Podstavek (Kluka, Kalináč), 60. Hruška (Kalináč, Podstavek), 64. Uhnák.

HK Spišská Nová Ves – HC Topoľčany 2:3 pp

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

V priloženom videu si môžete pozrieť husársky kúsok útočníka Marka Ondova, ktorý sa mu podaril v nedávnom zápase proti Bratislave.

Zdroj: Facebook