Rôzne

Novinka v lyžiarskom stredisku v Levočskej doline: Relaxačné centrum!

Návštevníci v lyžiarskom stredisku v Levočskej doline sa môžu tešiť aj na novinku tohtoročnej zimnej sezóny.Tou je oddychové a relaxačné centrum.

Ilustračný obrázok k článku Novinka v lyžiarskom stredisku v Levočskej doline: Relaxačné centrum!
Zdroj: TASR

Prípravy na zimnú sezónu sú v plnom prúde. Počas zimných mesiacov budú pre milovníkov zimných športov podľa Ladislava Krassa z Resort Levočská Dolina k dispozícii štyri lyžiarske vleky rôznej náročnosti.

„Zjazdovky budú zasnežené technickým snehom a pravidelne upravované, vhodné pre náročných i menej zdatných lyžiarov či snoubordistov," priblížil Krass s tým, že najkratšia zjazdovka dlhá 270 metrov je určená pre deti, 850 metrov dlhý úsek je označený ako pretekársky, rodinná trať je dlhá 1050 metrov a na traverz je vyhradená trať dlhá 1130 metrov.

Novinkou tohtoročnej zimnej sezóny v lyžiarskom stredisku v Levočskej doline je nové relaxačné a oddychové centrum, ktoré môžu využiť nielen milovníci lyžovania a snoubordovania, ale aj ostatní fanúšikovia aktívneho trávenia voľného času. „Pre návštevníkov sú pripravené rôzne sauny, bazén, bowlingové dráhy, ale aj reštauračné služby," uviedol Krass.

V stredisku sa počas zimných mesiacov nachádzajú aj trate určené pre bežecké lyžovanie, ktoré sú pravidelné upravované. Podľa slov Krassa si bežeckí lyžiari môžu vychutnať zhruba desaťkilometrový úsek. Na svoje si taktiež prídu milovníci večerného lyžovania a to počas sezóny v utorok, piatok a sobotu od 18.00 do 21.00 hodiny.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Foto:ilustračné

Zdroj: TASR

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie