JAB Kultúra

Nemáte ešte program na víkend? Vyberte si, kam môžete skočiť v Spišskej a okolí

Ak stále neviete, kde by ste trávili aktuálne voľné dni, pozrite si naše tipy na víkendové podujatia v Spišskej Novej Vsi a okolí.

Ilustračný obrázok k článku Nemáte ešte program na víkend? Vyberte si, kam môžete skočiť v Spišskej a okolí
Zdroj: Dnes24.sk

Deň detí s Ozbrojenými silami SR

1. júna od 10:00, SpišskonovovesKé letisko

V sobotu môžete na letisku v Spišskej Novej Vsi zažiť Deň detí s Ozbrojenými silami Slovenskej republiky. Program tam odštartuje od 10.00 hodiny. Ešte predtým sa ale pred Radnicou od 8:35 hod. uskutoční koncert Vojenskej hudby. Na letisku je pripravený bohatý celodenný program.

Víkend otvorených parkov a záhrad 2019

1. a 2. júna 2019

Aj tento rok sa Spišská Nová Ves zapojí do medzinárodnej akcie Víkend otvorených parkov a záhrad. Pohľad na park na najdlhšom šošovkovitom námestí si môžete z kostolnej veže , pripravené sú prírodovedné výstavy v Múzeu Spiša či kreatívny ateliér v Galérii umelcov Spiša.

Deň detí na Spišskom hrade

1. júna od11:00, Spišský hrad

Vidieť a spoznať dominantu Spiša a ešte sa aj zabaviť môžete v najbližšiu sobotu na Spišskom hrade. Program pre deti odštartuje dopoludnia a bude pokračovať až do 16:00 hod. Nebudú chýbať choduliari či šermiari – Páni Spiša. Deti pobaví klauniáda, maľovanie s bublinami, rozprávka a maľovanie na tvár.

Cirkusový deň detí

2. júna 2019 od 13:00, sídlisko Západ v Levoči pri športovej hale

Deň plný zábavy venovaný najmenším sa bude konať počas nedele aj v susednej Levoči. Tešiť sa môžete na bublinkovú a balónovú show v podaní Show De Tom, vystúpenie Cirkusu obrov, Usmievanku, vystúpenie detí z CVČ, kolotoče, nafukovacie atrakcie, skautské mestečko, maľovanie na tvár či občerstvenie.

Tri prasiatka a vlk

2. júna 2019 o 16:00, Spišské divadlo

Klasická krochkajúca rozprávka o troch ružových pupkáčoch – Ňafovi, Nifkovi a Ňufke, ktorí na vlastnej prasiatkovskej koži pocítia, že postaviť si domček je oveľa dôležitejšie, ako napchávať sa žaluďmi a leňošiť. Taktiež im ich kvíkajúce srdiečko našepká, ako zvíťaziť nad pažravým Vĺčkom – Tĺčkom. A prekvapenie na záver – príde i Zajko!

Rocketman

2. júna 2019 o 19:00, kino Mier

Rocketman je hudobná fantázia, ktorá rozpráva životný príbeh Eltona Johna. Jedného z najúspešnejších hudobníkov súčasnosti. Elton John vždy spieval ako boh, obliekal sa ako nikto iný predtým a žil ako pravý rocker. Napriek všetkému to prežil v zdraví, aby vám teraz o svojom turbulentnom živote mohol s odstupom porozprávať.

Videli ste? Oceňovali žiakov i učiteľov novoveského gymnázia. Zábery z tejto slávnosti nájdete v priloženej galérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Študentom aj pedagógom Javorky udeľovali ocenenia: Boli sme pri tom
29
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie