Neleňošte cez víkend doma: Naše tipy, čo v Spišskej zažiť

Víkend je už tu. Ako ho stráviť v Spišskej? Dobrou pomôckou vám môžu byť naše tipy na zaujímavé podujatia.

Jana Buvalová
Ilustračný obrázok k článku Neleňošte cez víkend doma: Naše tipy, čo v Spišskej zažiť
Zdroj: Dnes24.sk

VALERIA END

4. februára.2017 o 18­.00, čajovňa Alchýmka

Sobotný podvečer môžete stráviť v Spišskej Novej Vsi pri čaji a príjemnej hudbe. V čajovni Alchýmka vystúpi pesničkárka Valéria End z Popradu. Vstupné je dobrovoľné.

JÁNOŠÍK, ALEBO PRAVDA JE LEN JEDNA

4. februára.2017 o 19­.00,Spišské divadlo

Pre milovníkov divadla je v sobotu večer pripravené predstavenie s názvom Jánošík, alebo pravda je len jedna. Hru s pesničkami o tom, ako sa z obyčajného človeka stane zbojník, hrdina a národná legenda si môžete pozrieť v Spišskom divadle.

PÁN TRAGÁČIK A TEMPLÁRI

5. februára.2017 o 16­.00,Spišské divadlo

Nedeľné popoludnie patrí v Spišskom divadle už pravidelne tým najmenším. Inak to nebude ani túto nedeľu. Herci Spišského divadla predstavia všetkým deťom Pána Tragáčika a jeho troch kamarátov, ktorí zažijú veľké dobrodružstvo pri hľadaní legendárneho pokladu templárov.

VEREJNÉ KORČUĽOVANIE

5. februára.2017 o 18­.00, Zimný štadión

Ak máte radi aktívny oddych a zimné športy, víkend môžete ukončiť aj aktívne a to na zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi. V nedeľu podvečer si prídu na svoje všetci priaznivci korčuľovania.

NENÁVIDÍM

5. decembra o 19:00, divadlo Kontra

Ukončiť víkend môžete aj pri vynikajúcej komédii, ktorá získala cenu „Objav roka” Kremnických Gagov. V divadle Kontra si môžete Vychutnať one man show, pri ktorej budete plakať od smiechu.

VŠETKO ALEBO NIČ

5. februára.2017 o 19­.00, kino Mier

Romantickú komédiu natočenú podľa najpredávanejšej knihy Evity Urbaníkovej si môžu vychutnať aj Spišskonovoveš­ťania. Pozrite si v kine príbeh nerozlučnej trojice Lindy (Táňa Pauhofová), Vandy (Klára Issová) a Eda (Ľuboš Kostelný), ktorých napriek tomu, že každý je iný, spája oddané priateľstvo.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame