Necháte sa nimi zvábiť? 6 tipov na víkendové akcie v Spišskej Novej Vsi a okolí

Ani sme sa nenazdali a je tu ďalší víkend. Kliknite si aj vy na 6 našich tipov na zaujímavé podujatia, ktoré sa počas neho uskutočnia v Spišskej a okolí.

Jana Buvalová
Ilustračný obrázok k článku Necháte sa nimi zvábiť? 6 tipov na víkendové akcie v Spišskej Novej Vsi a okolí
Zdroj: TASR

Zimná jazda

6. januára 2018, od 10:00, parkovisko pri Športovej hale

Prvú januárovú sobotu si môžete vyskúšať svoje schopnosti v jazde zručnosti na ďalšom ročníku Zimnej jazdy, ktorá sa uskutoční na parkovisku pri športovej hale v Spišskej Novej Vsi.

Snow Bike Race

6. januára 2018 o 11:00, Košiarny briežok

Na sviatok Troch kráľov sa bude v Slovenskom raji športovať. Práve tam prebehne prvý ročník snežných Bike pretekov. Preteky sú určené pre všetkých nad 18 rokov, ktorým je už bez ich dvojkolesového tátoša dlho a chcú si vyskúšať aj iný terén. Pretekári budú rozdelení na dve kategórie – muži a ženy a pripravený bude pre nich 5-kilometrový okruh po snehu, ľade, blate či vode.

Trojkráľový koncert

6. januára 2018 o 16:30, Svätyňa Božieho milosrdenstva

V sobotu si môžete vychutnať aj trojkráľový koncert v Svätyni Božieho Milosrdenstva. Koncert v podaní charizmatického nevidiaceho umelca s krásnym hlasom a veľkým srdcom – Maroša Banga – začne o pol piatej popoludní.

Žena v čiernom

6. januára 2018 o 17:00 a 19:00, Divadlo Kontra

Brilantný viktoriánsky thriller s atmosférou, ktorá zhustne tak, až sa bude dať krájať. Mrazivý príbeh mladého londýnskeho advokáta Arthura Kippsa, ktorý prichádza do odľahlého sídla na úhorných močariskách… Tajomný a znepokojivý dej vás priklincuje k sedadlám. Budete sa báť vlastnej predstavivosti!

HK SNV – Považská Bystrica

7. januára 2018 o 17:00, Zimný štadión

Na konci prvého novoročného týždňa si prídu na svoje aj priaznivci hokeja. Naši hokejisti odohrajú na domácom ľade ďalšie kolo prvej hokejovej ligy, v ktorom si zmerajú sily so súpermi z Považskej Bystrice.

Molly a jej hra

7. januára 2018 o 19:00, Kino Mier

Molly Bloomovú kedysi poznalo zopár ľudí ako talentovanú mladú lyžiarku. Športovú kariéru však vymenila za niečo omnoho lukratívnejšie – hazardné hry. Niekoľko rokov prevádzkovala sieť tajných herní, v ktorých utrácali státisíce dolárov slávni športovci, finanční magnáti či hollywoodska smotánka. Postupne sa jej klientela rozšírila aj o členov ruskej mafie a o Molly a jej aktivity sa začala zaujímať tajná služba.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame