Nechajte si poradiť, na čo sa počas tohto víkendu vybrať v Spišskej

Víkend sa už blíži, no na aké akcie sa počas neho vybrať v našom meste? Nechajte si poradiť. Preštudujte si naše tipy...

Ilustračný obrázok k článku Nechajte si poradiť, na čo sa počas tohto víkendu vybrať v Spišskej
Zdroj: Dnes24.sk

Jazyková kaviareň

24. 5. 2019 od 19:00 hod., Kaviareň Mlynček

Príďte do kaviarne Mlynček a spoznajte ľudí zo Spišskej. Jazyková kaviareň je stretnutie ľudí, ktorí sa chcú porozprávať v cudzom jazyku (angličtina, nemčina, španielčina) a spoznať nových ľudí.

Cestopisné rozprávanie o Shetlandských ostrovoch

25. 5. 2019 o 18:00 hod., Čajovňa Alchýmka

Cestopisné rozprávanie o Shetlandských ostrovoch, o vetrom ošľahaných strmých útesoch, desiatkach majákov, starých vikingských pamiatkach, ale aj nekonečných vrtochoch počasia. Dozviete sa čo sú lochy a čo brochy a prečo je niekedy dobré mať so sebou selfie tyč. Dozviete sa tiež, ako to dopadne, keď sa na road-trip spolu vyberú jeden nešofér a jedna viac nešoférka ako šoférka.

J. T. Brandon / E. Spišák: Charleyho teta

25. 5. 2019 o 19:00 hod., Spišské divadlo

Najslávnejšia a najhranejšia anglická komédia – Jack a Charley kvôli láske ku Kitty a Amy sú ochotní urobiť čokoľvek. Keď bohatá Charleyho teta odloží návštevu u svojho synovca, tak im napadne nájsť za ňu náhradu… Komické situácie plné humoru, pesničky, príbeh plný nečakaných zvratov, to všetko zabáva divákov od začiatku až do konca. V predstavení sa fajčí / od 15 rokov /.

Nedeľný kreatívny ateliér: Suchá ihla

26. 5. 2019 o 13:00 hod., Galéria umelcov Spiša

Tvorivá dielňa pre rodiny s deťmi zameraná na tvorbu grafiky vytvorenej rytím grafickými ihlami do tetrapacku, kde výsledným obrazcom sa stane voľný grafický list vytvorený tlačou z hĺbky špeciálnymi grafickými farbami na ručnom lise.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Počuli ste už o tom, že hradné bralo na Spišskom hrade spevňujú aj horolezci? Sledujte tie zábery vo videu nižšie.

Video: TASR videoservis / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk