Rôzne

Nebuďte prekvapení, keď sa vám niekto vrhne do náručia: V Spišskej sa budú rozdávať objatia!

Desiatky dobrovoľníkov pri príležitosti ďalšieho ročníka Hug day po roku opäť zaplnia mesto, aby Novovovešťanom aj návštevníkom mesta spríjemnili deň.

Ilustračný obrázok k článku Nebuďte prekvapení, keď sa vám niekto vrhne do náručia: V Spišskej sa budú rozdávať objatia!
Zdroj: Dnes24.sk

Idete po ulici v meste a zrazu vás z bežnej rutiny vytrhne veľmi milý moment, ktorý vám dokáže spríjemniť deň. Presne to môžete zažiť už onedlho v Spišskej Novej Vsi. Už po ôsmykrát sa budú totiž v našom meste rozdávať úsmev a objatia.

Tak ako vlani, rovnako aj tento rok vyrazia počas Dňa objatí dobrovoľníci do ulíc nášho mesta a spríjemnia deň i vyčarujú úsmev na tvárach mnohým Novovešťanov tým najjednoduchším spôsobom – objatím.

8. ročník Hug Day vypukne 26. júna od 10:00 hod v centre Spišskej Novej Vsi.

Ako priblížila organizátorka akcie v Spišskej Novej Vsi Radka Pentáková, hlavne na námestí sa budú nachádzať skupiny ľudí, ktorí budú mať vyrobené ceduľky s rôznymi nápismi. Tie budú odkazovať na to, že sa chcú objímať. „Samostatná skupina však bude aj vo veľkej nemocnici, kde budeme spríjemňovať deň pacientom. Podujatie sa zúčastnia hlavne študenti stredných, ale aj žiaci základných škôl," povedala s tým, že na akciu prídu aj novoveskí hokejisti.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Zábery z minulého ročníka tejto milej akcie nájdete v priloženej galérii.

FOTO: V stredu v našom meste rozdávali objatia, v akcii bola aj miss!
21
Galéria

Hl. foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie