Navštívite ich aj vy? Vybrali sme naj akcie na tento víkend v Spišskej

Ďalšie voľné chvíle sú pred nami a možno ich využiť všelijako. Napríklad aj návštevou niektorého z týchto podujatí v našom meste.

Jana Buvalová
Ilustračný obrázok k článku Navštívite ich aj vy? Vybrali sme naj akcie na tento víkend v Spišskej
Zdroj: Dnes24.sk

Piadinôžka

3. novembra 2018 o 15:00, kino Mier

Animované dobrodružstvo pre všetky vekové kategórie obráti mýtus hore nohami, keď mladý šikovný Yeti nájde niečo o čom si myslel, že neexistuje, človeka – piadinôžku.

Verejné korčuľovanie

3. novembra 2018 o 17:30, Zimný štadión

Počas víkendu môžete zrelaxovať aj aktívne a stráviť dve hodinky na zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi pri korčuľovaní. Zimný štadión bude pre priaznivcov tohto zimného športu otvorený výnimočne v sobotu podvečer.

Halloweenska latino tančiareň

3. novembra 2018 o 19:00, El Besito – Sotto Ristorante Italiano

Zabaviť sa v hallloweenskom štýle môžete aj v sobotu v noci. Pripravená je latino hudba – bachata, kizomba, salsa, halloweenska výzdoba aj halloweenske fotenie. Kostýmy nie sú povinné, ale určite vylepšia atmosféru. Strašidielka budú túto noc tancovať až do rána…

Tri zlaté vlasy deda Vševeda

4. novembra 2018 o 16:00, Spišské divadlo

Nedeľné popoludnie bude patriť v Spišskom divadle opäť tým najmenším. Pripravený bude príbeh o chudobnom Plavčíkovi, ktorý sa vyberie na dlhú dobrodružnú cestu za tajomným dedom Vševedom, aby získal od neho tri zlaté vlasy a mohol sa tak oženiť s princeznou. Je to nebezpečná úloha, pretože doteraz sa ešte nikdy nikto odtiaľ živý nevrátil…

HK SNV – MHK Humenné

4. novembra 2018 o 19:00, Zimný štadión

Na konci víkendu si prídu na svoje aj fanúšikovia hokeja. V ďalšom kole prvej hokejovej ligy si zmerajú sily naši hokejisti so súpermi z Humenného.

Bohemian Rhapsody

4. novembra 2018 o 19:00, kino Mier

Jediné, čo je pozoruhodnejšie ako ich hudba, je jeho príbeh. Bohemian Rhapsody popisuje hudobnú dráhu a jedinečnú životnú a umeleckú kariéru Freddieho Mercuryho od založenia skupiny Queen až po pamätný koncert Live Aid v roku 1985.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk