JAB Hokej

V piatok vycestovali naši hokejisti na zápas do Bardejova. Takmer pred 900 divákmi porazili domácich a tak získali dôležité body. Rozhodlo sa však až po riadnom hracom čase.

Ilustračný obrázok k článku Naši hokejisti si zmerali sily už štvrtýkrát s Bardejovom v tejto sezóne: Rozhodlo sa až v predĺžení...

Hokejistom Spišskej Novej Vsi sa aj po štvrtýkrát vo vzájomnom súboji proti Bardejovu podarilo zvíťaziť. A opäť v pomere 3:2. Zverenci trénera Petra Křemena získali dva body, no mohlo ich byť aj viac. V 60. minúte totiž inkasovali vyrovnávajúci gól. V stredu si zahrajú zápas na domácej pôde s Detvou, ktorá je momentálne na čele tabuľky.

Góly a asistencie: 52. Baláž (Cútt, S. Saliji), 60. Sabol (Slimák, G. Saliji) – 28. Hamrák (Gurčík, Trenčan), 48. Smotrila (Gurčík), 61. Hamrák (Gurčík, Vaic)

HC 46 Bardejov – HK Spišská Nová Ves 2:3pp (0:0, 0:1, 2:1 – 0:1)