V piatok sa postavili Spišiaci na domácom ľade proti mužstvu z Topoľčian. V 4. kole 1. hokejovej ligy sa nám súpera zdolať nepodarilo.

Ilustračný obrázok k článku Naši hokejisti odohrali druhý domáci zápas: Tentokrát ťahali za kratší koniec, FOTO
14

Po prvých troch kolách, kedy sme odchádzali z ľadu ako víťazi si naši hokejisti zmerali sily v piatok na zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi s Topoľčanmi. Hoci súper viedol hneď v úvode zápasu, naši chlapci sa nevzdávali a v druhej tretine sa im podarilo na chvíľu stav aj vyrovnať. Bohužiaľ, Topoľčany opäť skórovali a druhá tretina skončila znovu v prospech súpera.

Aj napriek veľkej snahe našich hokejistov, v poslednej tretine žiadny gól nepadol a tak po tretinách (0:2, 2:1, 0:0) sa z víťazstva napokon tešili súperi. Najbližšie si strihneme východniarske derby a to už v stredu s MHK Humenné. A v piatok si doma zmeriame sily s Považskou Bystricou.

HK Spišská Nová Ves – HC Topoľčany 2:3

Góly: 28. Turan, 36. Raáb – 8. Tábi, 10. Král, 37. Podstavek.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Hokejový zápas:  SNV - TOPOĽČANY