Iné športy

Mladé novoveské volejbalistky sa predviedli vskutku pekne: Sledujte, ako sa im darilo

Počas uplynulého víkendu absolvovali novoveské volejbalistky niekoľko zápasov. Juniorky si zmerali svoje sily s Brusnom. Staršie žiačky boli na turnaji v Lendaku.

Ilustračný obrázok k článku Mladé novoveské volejbalistky sa predviedli vskutku pekne: Sledujte, ako sa im darilo
Zdroj: VK SNV

Dôvod na radosť mali po ďalších zápasoch mladé spišskonovoveské volejbalistky. Juniorky si zmerali svoje sily na domácej pôde so súperkami z Brusna, ktoré v obidvoch zápasoch zdolali.

„Musím povedať , že s výsledkom aj výkonom som veľmi príjemne prekvapená. Samozrejme, stále je na čom pracovať a vylepšovať, avšak je vidieť, že družstvo má veľký potenciál. Baby majú na ihrisku pohodu a to je v kolektívnom športe veľmi dôležité,“ povedala po zápasoch trénerka dievčat Lenka Mihaliková. Ako dodala, súper mal možno lepšie individuality na ihrisku, ale dievčatá to zvládli lepšie ako celok, za čo babám patrí naozaj pochvala.

VK SNV – VK Kúpele Brusno 3:1 (21,20,–20,21) a 3:1(13,14,–23,15)

Staršie žiačky cestovali na volejbalový turnaj do Lendaku, ktorého sa zúčastnili štyri volejbalové družstvá, vrátane našich dievčat. Aj im sa darilo a po výhrach so svojimi súperkami sa mohli tešiť z celkového víťazstva.

„V tradične peknej atmosfére v príjemnej telocvični v Lendaku sme bez straty setu potvrdili dobrú formu a vyhrali všetky zápasy. Hlavne zápas s Popradom mal kritéria dobrého volejbalu. Nasadenie, komunikácia a radosť z hry bola u dievčat zrejmá od prvej do poslednej lopty,“ zhodnotil tréner starších žiačok Ladislav Ďuriško.

  • VK SNV – Poprad: 2:0
  • VK SNV – Kežmarok 2:0
  • VK SNV – Lendak: 2:0

Titulná foto: juniorky

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie