Rôzne

Mestský úrad v Spišskej Novej Vsi mení úradné hodiny: Takto to bude po novom

Zmena nastane už o pár dní. Jej cieľom je zvýšiť dostupnosť úradu občanom a klientom.

Ilustračný obrázok k článku Mestský úrad v Spišskej Novej Vsi mení úradné hodiny: Takto to bude po novom
Zdroj: Dnes24.sk

Mestský úrad v Spišskej Novej Vsi zavedie od 1. decembra zmenu časovej prevádzky úradu. Ako informovali kompetentní, jej cieľom je zvýšiť dostupnosť úradu občanom a klientom.

Úradné hodiny sa okrem stredy a piatku predlžujú o hodinu. To znamená, že v pondelok a utorok budú od 8:00 hod. do 15:30 hod. V stredu ostávajú v pôvodnom rozsahu od 8:00 do 16:30 hod., vo štvrtok od 8:00 hod. do 15:30 hod. s výnimkou stavebného úradu, pre ktorý je tento deň nestránkový. Piatok ostáva v doterajšom režime od 8:00 hod. do 14:00 hod.

„Táto prevádzková doba sa týka všetkých pracovísk s obsadením aspoň jedným zamestnancom, ktoré bývajú navštevované občanmi a klientmi úradu. Medzi takéto pracoviská nepočítame, napríklad učtáreň, referát krízového riadenia alebo referát rozvoja mesta a podobne,“ uviedol Marián Kellner, prednosta mestského úradu.

Ako doplnil, i naďalej majú občania možnosť svoje podnety podávať prostredníctvom portálu odkaz pre starostu. Alebo prostredníctvom rubriky Otázky, námety a pripomienky na web stránke mesta.

Postrehy môžu zasielať aj na facebook mesta. A tiež zasielať svoje pripomienky a postrehy do mestského informátora Ičko.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Vedeli ste? V Spišskej si môžete pozrieť aj výstavu plnú retro kúskov. Kliknite na galériu.

Zachytené objektívom: Takéto retro kúsky môžete vidieť v Spišskej
35
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie