Miroslav Pomajdík Krimi

Mestskí policajti o jednom z najzaujímavejších prípadov roka: Muž ležal hlavou v Hornáde!

Pripravte sa na mini-seriál o troch najzaujímavejších prípadoch, pri ktorých museli v roku 2013 zasahovať novoveskí mestskí policajti. Pri prvom vzbudil doslova mrazivú pozornosť muž, ktorý ležal hlavou v Hornáde!

Ilustračný obrázok k článku Mestskí policajti o jednom z najzaujímavejších prípadov roka: Muž ležal hlavou v Hornáde!
Zdroj: TASR

V stredu sme vďaka informáciám od náčelníka mestskej polície v Spišskej Novej Vsi Michala Komaru začali bilancovať rok 2013 z pohľadu mestskej polície. O počte priestupkov v roku 2013 na území nášho mesta ste sa už dozvedeli.

Náčelník MsP Spišská Nová Ves nám prezradil aj tri najzaujímavejšie prípady, pri ktorých vlani zasahovali naši mestskí policajti. Dnes začíname náš mini-seriál prvým z nich.

„Na základe telefonického oznamu občana mesta Spišská Nová Ves, bola hliadka MsP vyslaná na ulicu Šestnástka za zimný štadión, kde našla v polovici toku rieky Hornád muža zachyteného o kameň, ktorý bol hlavou pod hladinou a už nejavil známky života,” priblížil okolnosti prípadu náčelník Komara.

Ako ďalej doplnil, hliadka muža vytiahla na breh, kde ho do príchodu sanitky RZP policajti oživili a spolu s posádkou HaZZ, ktorí na miesto zásahu taktiež dorazili, mu poskytli prvú pomoc. Išlo o muža bez domova.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie