Jana Buvalová Kultúra

Mafia Corner má novinku: V klipe vystupujú aj tanečníci zo Spišskej Novej Vsi

Členovia tanečnej skupiny zo Spišskej Novej Vsi sa objavili vo videoklipe Mafie Corner. Tento známy hudobný projekt urobil prerábku známej latino pesničky Seňorita.

Zdroj: YouTube.com

Tanečnú skupinu BDS krew zo Spišskej Novej Vsi netreba zvlášť predstavovať. Za sebou má každý rok niekoľko úspechov či ocenení. Tentokrát jej členov môžete vidieť aj v najnovšom klipe Mafie Corner, ktorá nedávno pripravila pre svojich fanúšikov novú pieseň – Señorita v slovenskej verzii.

Zaujímalo nás, ako sa k tejto spolupráci dostali aj ako to prebiehalo? „Oslovil nás frontmen Mafie Corner. Natáčalo sa v jednom bare priamo v Spišskej Novej Vsi, bolo nás osemnásť a natáčalo sa v pondelok (9. septembra) do neskorých večerných hodín," priblížil pre Spišskú 24 šéf BDSkrew – Martin Kapi Kapusta.

Práve on, ako nám prezradil, pripravoval za pomoci svojich tanečníc aj choreografiu, ktorú môžete vidieť v klipe. „V klipe sú ale aj zábery z nášho free štýlu, v ktorom sme asi najlepší z rôznych street dance tanečných štýlov," doplnil.

Ako dodal, pre niektorých tanečníkov bola takáto spolupráca s hudobným projektom úplnou premiérou, no niektorí tanečníci už malú skúsenosť s niečím podobným, keďže spolupracovali aj s kapelou Smola a Hrušky.

„Celkový pocit z natáčania sme mali však super. Bavili sme sa a prakticky sme si tam urobili takú svoju osobnú malú párty… no keďže to dosť dlho trvalo, na konci sme už boli mega hladní," uzavrel so smiechom šéf tanečnej skupiny BDSkrew.

Fotky z nakrúčania ako aj spomínaný videoklip nájdete v našich galériách.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Tanečníci zo Spišskej? Prizvali ich do videoklipu známeho hudobného projektu
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie