JAB Krimi

Lúpež za viac ako 61 000 eur. Z autobazáru v Spišskej zmizli štyri autá

Majiteľa autobazára v Spišskej Novej Vsi čakalo ráno nemilé prekvapenie. V noci tam úradovali zlodeji. Podľa polície okrem štyroch áut zlodeji ukradli aj notebook a kufrík.

Ilustračný obrázok k článku Lúpež za viac ako 61 000 eur. Z autobazáru v Spišskej zmizli štyri autá
Zdroj: Dnes24.sk

Ako nás informovala krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová včera v nočných hodinách sa doposiaľ neznámy páchatelia vlámali do priestorov jedného z autobazárov v Spišskej Novej Vsi. „Páchatelia vylomili vchodové dvere na unimobunke, odkiaľ odcudzili notebook a kufrík, v ktorom sa nachádzali kľúče a doklady od vozidiel. Potom pomocou pravých kľúčov ukradli štyri osobné motorové vozidlá značky Porsche Cayanne, Škoda Octavia, VW Golf a BMV,“ vymenovala Mésarová.

Podľa slov hovorkyne taktiež odcudzili zo zaparkovaných áut dve tabuľky s evidenčným číslom vozidla. „Poškodením zariadenia a krádežou vozidiel bola škoda predbežne vyčíslená na približne 61.000 eur,“ doplnila hovorkyňa. Udalosť zistila policajná hliadka krátko po polnoci, ktorá si všimla otvorenú bránu autobazáru.

„Po ukradnutých vozidlách bolo ihneď vyhlásené pátranie a v danej veci prebiehajú procesné a operatívne opatrenia. Polícia po páchateľoch intenzívne pátra,“ uzavrela Mésarová.

Foto: Matúš Gavlák

Zdroj: Policajný zbor SR

Rýchle správy

Najčítanejšie