Rôzne

Ktorá dedina Spišskonovoveského okresu je najkrajšia? Je tu veľké online hlasovanie!

Všetky sú svojim spôsobom krásne, ale titul ten najkrajšej dostane len jedna. Ktorá dedina v rámci okresu Spišská Nová Ves to je podľa vás?

Ilustračný obrázok k článku Ktorá dedina Spišskonovoveského okresu je najkrajšia? Je tu veľké online hlasovanie!
Zdroj: TASR

Keď sadnete do auta a prejdete naprieč celým Spišskonovoveským okresom, uvidíte desiatky dedín. A každá z nich má svoje čaro, je niečím krásna.

Ktorá dedina z nášho okresu vás však zaujala natoľko, že by ste ju označili za tú najkrajšiu? Práve o tom je nasledujúce veľké online hlasovanie na portáli Spišská 24.

Na výber máte všetkých 33 dedín patriacich do nášho okresu, pričom zoradené sú abecedne. Pri každej môžete vidieť aj aktuálne percento podielu na všetkých hlasoch.

Takže, ak máte jednoznačného favorita a bolo jasné, komu dáte svoj hlas ešte pred dočítaním tohto riadku, nezabudnite na neho kliknúť. Ak vaša voľba taká jasná nie je, prejdite si zoznam všetkých dedín a spomeňte si, ktorá vás svojou krásou upútala najviac.

Hlasovanie trvá do štvrtka 12. septembra 09:00 hod. a následne sa dozviete, ktorá dedina v okrese Spišská Nová Ves získa titul ten najkrajšej.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie