Jana Buvalová Rôzne

Kráska z nášho mesta na FOTKÁCH: O titul najkrajšej Spišiačky zabojuje aj Vanesa

Finále súťaže krásy Miss Spiša sa blíži. A zabojuje v ňom i Novovešťanka Vanesa Múdra. Toto nám o sebe prezradila...

Ilustračný obrázok k článku Kráska z nášho mesta na FOTKÁCH: O titul najkrajšej Spišiačky zabojuje aj Vanesa
10
Galéria

Je čerstvou maturantkou a už 14. júna zabojuje o titul najkrajšej Spišiačky. Novovešťanka Vanesa Múdra vo finálový večer bude mať číslo 2.

Ako prezradila pre Spišskú 24, do súťaže ju prihlásila známa a jej len oznámila termín, kedy a kde sa má dostaviť. „Ani neviem, ako som ocitla vo finálovej deviatke,“ zasmiala sa. S podobnými súťažami podľa jej slov skúsenosti nemá, okrem pár módnych prehliadok, ktoré už predtým absolvovala, no berie túto príležitosť ako novú skúsenosť.

Teší sa

„Keďže som sa nikdy nezaujímala o takéto súťaže, tak očakávanie, ani cieľ nemám, keď som sa už dostala do finále, tak sa teším, že získam nové skúsenosti či príležitosti, a samozrejme, že mi zostane spomienka,“ povedala Vanesa. Ako priblížila, finalistky už naplno nacvičujú choreografie na slávnostný večer a okrem toho ich čaká sústredenie v Tatrách.

A čo hovorí ako jedna z finalistiek na svoje súperky a komu by dopriala získať korunku? „ Všetky baby sú naozaj veľmi milé a myslím si, že tvoríme dobrý kolektív. Každá jedna z nás je jedinečná a všetky sme už teraz víťazky, ale hlavne sme si rovnocenné.“

Rada športuje aj číta

Krásna Novovešťanka nemá z finálového večera žiadny stres a plánuje si ho podľa jej slov naplno užiť. Podporu má v celej rodine a známych. Palce jej bude držať aj jej priateľ. „Môj milovaný partner ma podporuje vo všetkom, pre čokoľvek sa rozhodnem v mojom živote, a stojí verne po mojom boku. Je mi veľkou oporou a podporou v každej situácii,“ povedala táto finalistka súťaže krásy.

Kráska z nášho mesta rada športuje, chodí do prírody na turistiku alebo so psom, cestuje, číta knihy či spoznáva rôzne krajiny. A aký má vzťah k svojmu rodnému mestu? „ Spišská Nová Ves je mesto, v ktorom žijem od narodenia, je to môj domov, kde mám stále dôvod sa vrátiť. Máme krásne námestie s príjemnou atmosférou. Je tu veľa príjemných zákutí a krásna príroda v blízkom okolí a hlavne milujem naše krásne šošovkovité námestie, kde si viem vychutnať dobré jedlo či kávu.“

Do budúcna chce Vanesa svoj všeobecný rozhľad rozšíriť, a pokračovať v štúdiu na vysokej škole. „Plánujem sa venovať vlastnému biznisu, niečo sama vytvoriť, dokázať a zanechať po sebe odkaz pre ďalšie generácie,“ uzavrela.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

FOTOGALÉRIA: Novovešťanka Vanesa zabojuje o titul najkrajšej ženy Spiša
10
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie