Pavol Hrabovský Rôzne

Kotlíkový festival, letné kino a akustický koncert: TOP udalosti na víkend v Spišskej

Koniec leta a prázdnin sa už nenávratne blíži. Užite si aj vy posledný augustový víkend v znamení udalostí, ktoré sme pre vás vybrali. Bude to letné kino alebo chutný festival?

Ilustračný obrázok k článku Kotlíkový festival, letné kino a akustický koncert: TOP udalosti na víkend v Spišskej
Foto: Barbara Dallosová / Zdroj: Dnes24.sk

Akustický koncert Juraja Hnilicu

28. augusta o 19:00 hod., Zlatá pivnička

Dokonalá atmosféra v sprievode akustickej gitary. Už tento piatok sa môžete tešiť na koncert Juraja Hnilicu, ktorý vám predstaví to najlepšie zo svojho repertoáru. Chýbať nebude ani kvalitné občerstvenie v podobe miešaných drinkov a dobrôt z grilu.

Kotlíkový festival 2020

30. augusta od 9:00 hod., Športový klub Ferčekovce

Do mesta sa vracia už 6. ročník najobľúbenejšej gurmánskej súťaže. Družstvá si zmerajú sily vo varení toho najlepšieho kotlíkového guláša. Chýbať nebude aj ochutnávka, občerstvenie a kopec zábavy pre malých aj veľkých. Príďte aj vy podporiť súťažiace družstvá vo varení jednej z najväčších pochúťok.

Letné kino pred Redutou – Vieš udržať tajomstvo?

29. augusta o 21:00 hod., Radničné námestie – pred Redutou

Každý má svoje osobné tajomstvo, ktoré nepovie ani najlepšiemu kamarátovi. Emma, ktorá cestuje lietadlom, v alkoholickom opojení a návale paniky povie všetky svoje tajnosti a intímne pocity neznámemu mužovi. Z cudzinca sa ale muž mení na Jacka Harpera – nového šéfa v jej práci. Romantická komédia, ktorá je posledným filmom v Letnom kine.

Cesta rozprávkovým námestím

30. augusta od 10:00 hod., Radničné námestie

Všetkých predškolákov a školákov, ktorí prídu na námestie, čaká škola. Nie je to ale hocijaká škola! Ide o Čertovskú školu, v ktorej je všetko naopak. Čaká na vás 6 zábavných stanovíšť, reprezentujúcich nie tak tradičné školské predmety. Príďte sa aj vy pozrieť na netradičnú školu, ktorá vás možno presvedčí, že v starej dobrej škole je o mnoho lepšie.

Kráľov príbeh

30. augusta o 16:00 hod., Radničné námestie

Rozprávky sú tajomným elixírom, ktorý ľahko namiešate z lásky, ľudskosti a maličkostí. Stačí len dúšok a svet sa zmení na nepoznanie. Jeden kráľ vám rád o tom vyrozpráva svoj príbeh, ako to všetko začalo. Predstavenie v rámci Kultúrneho leta 2020 vám túto nedeľu vyrozpráva príbeh kráľa a ukončí tak trilógiu tajomných príbehov, ktoré ste mali možnosť vidieť.

Ako to vyzeralo na ministerskej návšteve v Bystranoch si môžete pozrieť v priloženej galérií.

Sledujte náš Facebook a nenechajte si ujsť ďalšie aktuálne informácie zo Spišskej a okolia.

Ministerská návšteva v škole v Bystranoch
9
Galéria
Zdroj: TASR/Milan Kapusta
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie