Jana Buvalová Rôzne

Jarné prázdniny sa blížia: V Spišskej si môžu deti užiť ples, denný tábor aj zoo krúžok

Jarné prázdniny už klopú na dvere. V Spišskej Novej Vsi je pre prázdninujúce deti pripravený zaujímavý program. Tu sú naše tipy...

Ilustračný obrázok k článku Jarné prázdniny sa blížia: V Spišskej si môžu deti užiť ples, denný tábor aj zoo krúžok
Zdroj: TASR

Ako prví si jarné prázdniny užijú deti v Prešovskom a Košickom kraji. Týždeň voľna začína od 18. februára a deti zasadnú do školských lavíc opäť 25. februára. Ak nemáte počas dní voľna pre svoje ratolesti ešte program, tu sú naše tipy…

Jarný denný tábor

Počas celého týždňa bude v Klube mladých na Zimnej ulici pripravený denný tábor pre deti vo veku od 6 do 10 rokov. Príchod do denného tábora je ráno od 7:30 do 8:30, odchod z tábora od 15:00 do 15:30 hod. Pre deti sú pripravené tvorivé dielne, rôzne súťaže, sánkovačka, ale aj výlet na Hrebienok. Poplatok je 6 eur na deň.

Zoo krúžok

Cez prázdniny si prídu na svoje aj milovníci zvierat. V zoologickej záhrade bude pripravený jarný zoo krúžok a to rovno trikrát. Krúžok bude 19., 20, a 22. februára od 9:00 do 12:00 hod. Rodičia môžu svoje deti prihlásiť na jeden termín, alebo aj na všetky tri súčasne. Na každom krúžku sa dozvedia niečo zaujímavé o zvieratkách, nebudú chýbať ani tvorivé dielne či rôzne zábavné hry. Cena jedného krúžku je 1,50 €.

Ples CVČ a MKC

V úvode prázdninového týždňa sa môžu deti zabaviť aj na 14. ročníku Detského plesu, ktorý sa bude konať 19. februára od 17:00 v Redute. Deti a ich rodičia sa môžu tešiť na bohatý kultúrny program a rôzne vystúpenia. Nebude chýbať ani tombola či detský hosť plesu, ktorý je prekvapením.

Denný tábor v detskom svete

Denný jarný tábor je počas prázdnin pripravený aj v Detskom svete v OC Madaras. Príchod do tábora je od siedmej hodiny, odchod z tábora do 17:00 hod. Pre deti je pripravený každý deň iný program. Tešiť sa môžu na tvorivé dielne a hry, ako aj exkurziu k hasičom, do knižnice, či na najvyššiu kostolnú vežu. V cene 8 eur na deň je zahrnutá strava aj program.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Hl. foto: ilustračné

Počas jarných prázdnin sa možno chystáte aj zalyžovať si. V priloženom videu si môžete pozrieť fašiangovú lyžovačku.

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie