Hokejový duel Spišská vs. Martin: O víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy

V stredu vycestovali naši hokejisti za svojim súperom do Martina a odohrali tak siedme kolo 1. hokejovej ligy tejto sezóny.

Ilustračný obrázok k článku Hokejový duel Spišská vs. Martin: O víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy

Spišskonovoveskí hokejisti si v stredu podvečer zmerali svoje sily s Martinom. Zápas v riadnom hracom čase však skončil nakoniec nerozhodne a po tretinách (2:1, 1:1, 0:1) malo o víťazovi rozhodnúť predĺženie.

V predĺžení sa nepodarilo skórovať ani jednému mužstvu a tak o konečnom víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy, kde sa viac darilo našim súperom. Už v piatok nás čaká východniarske derby na domácom ľade s lídrom tabuľky, teda s Michalovcami.

HK Martin – HK Spišská Nová Ves 4:3 pp a sn

Góly: 18. Pokrivčák, 20. Jurášek, 36. Dírer, rozhodujúci nájazd Jurášek – 20., 46. Olejník, 28. Zwick.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.