JAB Hokej

Hokejová tombola v Spišskej? Podarilo sa ju vyhrať Novovešťanke Janke, FOTO

Spišskonovoveský hokejový klub nedávno vyhlásil tzv. Hudy tombolu. Atraktívnu cenu napokon vyhrala Novovešťanka Janka, ktorá nám prezradila svoje pocity.

Ilustračný obrázok k článku Hokejová tombola v Spišskej? Podarilo sa ju vyhrať Novovešťanke Janke, FOTO
3
Galéria

Základná časť 1. hokejovej ligy sa skončila a spišskonovoveskí hokejisti postúpili z ôsmeho miesta do play–off. Na ich ostatných zápasoch okrem povzbudzovania nášho tímu sa mohli Novovešťania zapojiť aj do zaujímavej tzv. Hudy tomboly, kde prvou cenou bol atraktívny výlet do Moskvy za známym brankárom Júliusom Hudáčkom.

Na víťaza tomboly čakajú dva zápasy: KHL Spartak Moskva – Dynamo Moskva a Spartak Moskva – SKA Petrohrad. A tiež prehliadka haly, šatní, Siene Slávy ruského hokeja a podpisová akcia. Letenky, ubytovanie a transport v Moskve má víťaz zdarma.

Prvú cenu žreboval pred niekoľkými dňami mladý hokejista za účasti riaditeľa hokejového klubu, Petra Potengu. Víťazkou sa napokon stala Novovešťanka Janka Bandžuchová. Nás samozrejme zaujímala aj jej reakcia.

„O tom, že som vyhrala, som sa dozvedela telefonicky priamo od riaditeľa hokejového klubu. Bol to pre mňa absolútny šok vzhľadom na to, že som vôbec netušila, že v žrebovacom osudí je aj naša firma. Zaradili nás do žrebovania pre dlhodobú spoluprácu a sponzorovanie miestneho hokejového klubu,“ povedala víťazka a spolumajiteľka firmy. Ako nás informoval spišskonovoveský hokejový klub, do žrebovania v Hudy tombole totiž boli automaticky zaradení aj partneri tohto klubu. Pani Janka nám tiež prezradila, že jej radosť bola neuveriteľná, keďže od detského veku je veľkým fanúšikom hokeja.

Aj keď sa podľa jej slov s Julom Hudáčkom dosiaľ osobne nestretla, má svoj vlastný hokejový dres, na ktorom je podpísaný aj Julo osobne. A čo očakáva od spomínaného zaujímavého výletu?

„Očakávam športovú zábavu a chcem si to osobné stretnutie s Julom Hudáčkom vychutnať naplno. Môžem sa priznať, že návštevu Ruska plánujem už skoro dva roky, ale takto dostane najvyšší punc. Túto vzácnu príležitosť využijem so svojím priateľom, bývalým hokejovým brankárom a tiež obrovským fanúšikom tohto nádherného športu. Týmto chcem ešte raz vyjadriť veľké ďakujem,“ uzavrela víťazka Hudy tomboly.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Hudy tombola spoznala víťaza: Stala sa ním táto žena zo Spišskej Novej Vsi
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie