JAB Hokej

Hokejisti Spišskej Novej Vsi sa predviedli v nových dresoch: Nechýbal ani maskot, VIDEO

Prvý domáci zápas si mohli vychutnať fanúšikovia spišskonovoveských hokejistov v uplynulý piatok. Hráči Spišskej sa predviedli v nových dresoch.

Hokejová sezóna sa už rozbehla a po prvom víťaznom zápase nad Žilinou si naši hokejisti zmerali sily na prvom domácom zápase proti Dubnici nad Váhom.

V nových dresoch

Keďže išlo o ich prvý domáci zápas novej sezóny, hráčom robili v úvode spoločnosť aj menší hokejisti či mažoretky z Krompách. Nechýbal ani maskot Spiško. Hokejisti Spišskej nastúpili na ľad dokonca v nových dresoch.

Zápas s Dubnicou však našim hokejistom nevyšiel. Hneď v prvej tretine sme inkasovali tri góly. V druhej sme sa snažili skóre vyrovnať, no súper mal aj tak navrch a po tretinách (0:3, 3:1, 0:1) sa mohol tešiť z víťazstva.

Tento týždeň čakajú na našich chlapcov až tri zápasy. V utorok si zmerajú sily s družstvom Slovensko U18, v stredu vycestujú do Topoľčian a v piatok do Martina.

HK Spišská Nová Ves – MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom 3:5

Góly: 27. Koky (Havrila), 34. Maňák (Koky), 36. Koky (Ondov) – 6. Jakúbek (Chatrnúch), 7. Jakubec, 19. Nemček (Heqyi, Klimenta), 26. Bagin (Kokavec), 58. Klimenta (Jakúbek).

Darcovská SMS

Na prvom domácom zápase proti Dubnici bol oficiálny predstavený aj nový projekt s názvom Darcovská SMS – DMS. Kompetentní informovali, že DMS je darcovská SMS – najjednoduchší spôsob, ako pomôcť dobrej veci. DMS umožňuje mimovládnym neziskovým organizáciám získavať príspevky od darcov prostredníctvom mobilného telefónu formou SMS správ. Cena Darcovskej SMS správy sú 2 €.

Kompetentní dodali, že hlavným cieľom projektu je doplnenie materiálno-technického vybavenia pre tréning, zlepšenie hráčskych zručností a rozvoj individuálnych schopností detí v hokejovom klube HK Spišská Nová Ves.

Zábery z prvého domáceho zápasu nájdete v našich galériách.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.