Hokej

Hokejisti Spišskej milo prekvapili: Zdolali ťažkého súpera z Topoľčian

V stredu mala druhá najvyššia hokejová liga na programe zápasy 12. kola. Do Spišskej Novej Vsi pricestovali hokejisti z Topoľčian.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti Spišskej milo prekvapili: Zdolali ťažkého súpera z Topoľčian
Zdroj: TASR

Hokejisti Spišskej Novej Vsi opäť v tejto sezóne prekvapili. V 12. kole Slovenskej hokejovej ligy dostali ťažkého súpera – Topoľčany, ktoré sa momentálne nachádzajú na druhom mieste v tabuľke.

Ako sa uvádza na webe hokej.sk, je to prvýkrát od roku 2016, kedy sa Spišiakom podarilo nad týmto súperom vyhrať. Ako sa zdá, naši chlapci boli od začiatku zápasu nastavení na výhru, a tak sa po tretinách (3:2, 2:1, 1:0) mohli tešiť zo vzácneho víťazstva a pripísať si ďalšie tri body.

Už tento piatok nás čaká ďalší silný súper, ktorého sa nám už v tejto sezóne podarilo zdolať a tým je Martin. Zápas odohráme na domácom ľade.

HK Spišská Nová Ves – HC Topoľčany 6:3

Góly: 3. Štrauch (Polomský), 6. Findura (Havrila), 19. Vartovník, 34. Ondov (Halász), 37. Findura (Ondov, Havrila), 59. Krajňák (Vartovník, Köver) – 10. Kováčik (Kluka), 15. Hrudík (Uhnák), 35. Podstavek (Gergeľ).

Videli ste? V Novoveskej Hute športovali malí aj veľkí. Kliknite na galériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Zachytené objektívom: Takto vyzeral Hutňanský "spartan race"
16
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie