Rôzne

Hľadá sa najobľúbenejšie jedlo zo Spiša: Ktoré je vášmu srdcu najbližšie?

Na tradičné jedlá zo spišského regiónu mnohí nedajú dopustiť. Ktoré z nich je však najobľúbenejšie? Rozhodnúť o tom môžete aj vy...

Ilustračný obrázok k článku Hľadá sa najobľúbenejšie jedlo zo Spiša: Ktoré je vášmu srdcu najbližšie?
Zdroj: TASR

Iste, aj do našich končín sa postupne dostali kuchyne z rôznych kútov sveta s mnohými parádnymi pochúťkami. Aj napriek tomu však mnohí nedajú dopustiť najmä na miestne špeciality. A bez svojho obľúbeného tradičného jedla si to takpovediac nevedia a ani nechcú predstaviť.

Jedál, resp. receptov, ktoré vznikli v našom regióne a sú pre Spiš typické, je nemálo. Ktoré konkrétne je však vášmu srdcu najbližšie? Zapojte sa do nášho hľadania aj vy a napíšte nám do stredy 10. júla 8:00 hod. svoje najobľúbenejšie jedlo, ktoré pochádza zo spišského regiónu. Môžete tak urobiť:

Z vašich odpovedí vyberieme najviac frekventované jedlá, ktoré sú pôvodom zo Spiša. Následne spustíme na našom portáli hlasovanie, v ktorom budete môcť za jednotlivé špeciality zahlasovať. No a z tohto online hlasovania vzíde víťaz – najobľúbenejšie jedlo zo Spiša podľa čitateľov nášho portálu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Neuniklo vám? V centre Spišskej máme prvú knižnú búdku. Sledujte fotogalériu…

OBRAZOM: V Spišskej Novej Vsi slávnostne otvorili prvú knižnú búdku
19
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie