JAB Rôzne

FOTO a VIDEO: Novovešťania oslávili nový rok 2020 parádnym ohňostrojom

Pred niekoľkými hodinami odštartoval nový rok. V našom meste ho oslavovali Novovešťania a návštevníci spoločne pred Radnicou. Nechýbal ani ohňostroj.

Zdroj: Dnes24.sk

Ani sme sa nenazdali a rok 2019 už máme za sebou. Hoci program na Silvestra vedenie Spišskej Novej Vsi nepripravilo, vítanie nového roka sa opäť konalo už tradične pred budovou Radnice.

V prvý januárový podvečer sa stretli v centre mesta stovky Novovešťanov či návštevníkov nášho mesta, aby si spoločne vychutnali pripravený program.

Slávnostný podvečer odštartovala mužská spevácka skupina Čirčiansky Hovosy z obce Čirč a svoje spevácke umenie predviedla aj A capella Provocals z Košíc.Prítomným sa prihovor aj primátor Spišskej Novej Vsi Pavol Bečarik, ktorý zaželal šťastný, lepší, bohatší a úprimnejší rok 2020.

Zároveň poďakoval okrem iných aj všetkým športovcom, študentom, umelcom, ktorí v roku 2019 úspešne reprezentovali mesto Spišská Nová Ves.

Spoločné stretnutie vyvrcholilo parádnym niekoľkominútovým ohňostrojom, ktorý rozžiaril nebo nad hlavami prítomných. Veľkolepé pestrofarebné divadlo ocenili prítomní ľudia aj svojim potleskom.

Ako to vyzeralo v prvý januárový deň na spišskonovoveskom námestí si môžete vychutnať na videu a aj fotkách.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Vítanie nového roku 2020 v Spišskej Novej Vsi
15
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie