Dva zápasy v priebehu troch dní: Ako sa darilo našim hokejistom?

V piatok sa hokejisti Spišskej Novej Vsi na domácej pôde stretli s Považskou Bystricou. V nedeľu vycestovali za ďalším zápasom do Trnavy.

Ilustračný obrázok k článku Dva zápasy v priebehu troch dní: Ako sa darilo našim hokejistom?

Ďalšie dva hokejové zápasy sú za nami. V 33. kole 1. hokejovej ligy sme v piatok hostili Považskú Bystricu a po gólostroji, ktorý sme nadelili Martinu, sme mali opäť navrch.

Spišiaci sa tak aj s dvomi novými posilami (útočníkom Ondrejom Štefankom (26) a obrancom Filipom Oravcom (23) ) po tretinách 1:0, 0:0, 3:0 opäť tešili z víťazstva.

HK Spišská Nová Ves – HK 95 Považská Bystrica 4:0

V nedeľu naši hokejisti za súpermi vycestovali do Trnavy. Proti Trnavčanom hrali zatiaľ trikrát a vždy víťazne. Hoci to aj v nedeľu vyzeralo v prvých dvoch tretinách v náš prospech, v tretej tretine dokázali súperi vyrovnať a o víťazovi tak rozhodlo až predĺženie. Tentokrát sa z víťazstva tešila Trnava. Najbližšie si zahráme na domácom ľade už v tento utorok proti Michalovciam.

HK Gladiators Trnava – HK Spišská Nová Ves 4:3 pp

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.