Miroslav Pomajdík Krimi

Dramatické chvíle pri boji s plameňmi: Do hasičov, ktorí hasili auto po nehode, vpálila iná vodička

Dramatická dopravná nehoda sa odohrala v neprehľadnej zákrute jednej z ciest na Spiši. Jedno z áut po čelnom náraze začalo horieť, takže na mieste museli zasahovať hasiči, pri tom do ich auta narazila Škoda Felícia.

Ilustračný obrázok k článku Dramatické chvíle pri boji s plameňmi: Do hasičov, ktorí hasili auto po nehode, vpálila iná vodička
Zdroj: TASR

Hasiči z Gelnice likvidovali požiar auta po dopravnej nehode. Do ich vozidla však narazilo ďalšie. Stalo sa to v stredu, keď sa v neprehľadnej zákrute na štátnej ceste pri Margecanoch čelne zrazili Renault Clio a Peugeot. Ako vo štvrtok ráno informoval dôstojník operačného strediska spišskonovoveských hasičov Ľubomír Karkula, po zrážke začalo Clio horieť.

„Keď prišli hasiči, vo vozidlách už neboli žiadne osoby v ohrození. Vodičku Clia, ktorá utrpela ľahšie zranenia, na mieste ošetrila rýchla zdravotnícka pomoc a sanitka ju previezla do nemocnice do Krompách. Vodič Peugeotu nebol zranený. Horiaca renaultka sa už nedala zachrániť. Hasiči iba zlikvidovali požiar,“ povedal Karkula.

Napriek tomu, že dopravu v mieste nehody počas zásahu hasičov riadila polícia, stala sa ďalšia nehoda. Do prednej časti hasičského auta Iveco Trakker narazila Škoda Felícia, ktorú viedla Anna z Jakloviec. Pri zrážke utrpela ľahké zranenia a po ošetrení ju previezli na pozorovanie do nemocnice v Krompachoch.

Ako informoval Karkula, na osobných autách vznikla podľa predbežných odhadov škoda za približne 5000 eur. Výška škody na hasičskom aute bude známa po oprave.

Foto: ilustračné

Zdroj: Webnoviny.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie