Jedenáste kolo 1. hokejovej ligy odohrali hokejisti Spišskej Novej Vsi na domácom ľade. Tentokrát sa im podarilo zdolať svojho súpera.

Ilustračný obrázok k článku Domáci zápas priniesol novoveským hokejistom body: Sily si zmerali s Novými Zámkami

Počas uplynulého týždňa odohrali hokejisti Spišskej Novej Vsi dva zápasy vonku. Včera pre zmenu odohrali duel na domácom ľade, keď si sily zmerali s mužstvom z Nových Zámkov.

A zápas pre našich chlapcov nakoniec priniesol šťastné rozuzlenie. Napriek remíze po druhej tretine sa im totiž napokon po tretinách (2:1, 1:2, 2:0) podarilo súpera zdolať a mohli sa tešiť z víťazstva. Už v piatok sa fanúšikovia hokeja môžu tešiť na východniarsky duel. Na spišskonovoveskom zimnom štadióne sa naši hokejisti totiž postavia proti HC Prešov.

HK Spišská Nová Ves – MHC Mikron Nové Zámky B 5:3

Góly: 34., 49. Vartovník, 3. Václav, 12. Olejník, 57. Findura – 7. Buc, 23. Vörös, 29. Danilov.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.