Domáci zápas našich hokejistov: Tentokrát sme ťahali za kratší koniec

Spišskonovoveskí hokejisti odohrali ďalšie kolo 1. hokejovej ligy. Sily si na domácom ľade zmerali s Trnavou.

Ilustračný obrázok k článku Domáci zápas našich hokejistov: Tentokrát sme ťahali za kratší koniec

20. kolo 1. hokejovej ligy si mohli fanúšikovia nášho mužstva vychutnať v stredu večer na zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi. Naši chlapci sa na ľad postavili proti Trnave.

Naši súperi mali však navrch a hneď po prvej tretine viedli. V druhej tretine sa podarilo tímu Spišskej Novej Vsi streliť síce jeden gól, ale na celkové víťazstvo to nestačilo. Hostia skórovali aj v tretej tretine a tak si pripísali na svoje konto štvrté víťazstvo v sezóne. Najbližší zápas čaká na našich hokejistov už v piatok, kedy budeme na domácom ľade hostiť Skalicu.

HK Spišská Nová Ves – HK Gladiators Trnava 1:3

Góly: 39. Vantroba – 6. Hrbáčik, 8. Mrava, 54. Lukočevič. Rozhodovali: Vido – Knižka, Wolf, vylúčení: 4:4, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 212 divákov

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.