Iné športy

Dôležité zápasy mladých novoveských volejbalistiek: Takto si poradili so súpermi

Kadetky aj staršie žiačky odohrali svoje ďalšie zápasy počas uplynulého víkendu. Oba tímy sa postavili proti súperkám z Vranova nad Topľou.

Ilustračný obrázok k článku Dôležité zápasy mladých novoveských  volejbalistiek: Takto si poradili so súpermi
Zdroj: VK SNV

Svoje ligové zápasy odohrali v sobotu staršie žiačky, ktoré za súperkami vycestovali do Vranova nad Topľou. Dôležité zápasy odohrali so veľkým nasadením, čo prinieslo nakoniec aj víťazstvo v oboch zápasoch.

„Tieto dve víťazstvá boli pre nás veľmi dôležité a tak aj pristupovali hráčky k hre. Bojovali od prvej lopty zodpovedne, s cieľom nevzdať žiadnu hernú situáciu a dotiahnuť každú koncovku do víťazstva. Súper nám nič nedaroval, boli to pre neho tak isto dôležité zápasy. Dievčatá pracovali na hranici svojich možností a aj lavička povzbudzovala ako sa patrí na Spišskú Novú Ves. Nakoniec pochvalu naše hráčky dostali aj od súperových fanúšikov, čo bolo veľmi fér gesto,“ povedal po zápasoch tréner starších žiačok Ladislav Ďuriško.

Základná zostava: Puškárová, Palitefková, Valentová, Ďurišková, Spišská, Mizeráková, libero Stašíková, (striedali Ivančáková, Hrušovská, Klingová, Barabasová)

MŠK Vranov – VK SNV 1:3 (12,–15,–18,–15) a 1:3 (18,–18,–19,–21)

Aj novoveské kadetky čakal v nedeľu dvojzápas s Vranovom „Do Vranova vycestovalo sedem statočných volejbalistiek. Zápasy sme mali celý čas plne pod kontrolou a v dobrej nálade sme ich dotiahli do víťazných koncov. Súper veľmi nevzdoroval a tak nás nedostal do žiadnych stresových situácii. Gratulujem dievčatám k ďalším bodom do tabuľky,“ zhodnotila trénerka kadetiek Natália Bodáková.

Základná zostava: Drabiščákova, Puškárova, Tökölyová, Masloviaková, Maťašovská, Valkošáková, libero – Morihladková

MŠK Vranov – VK SNV 0:3 (12,–15,–18,–15) a 0:3 (18,–18,–19,–21)

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Prostredníctvom priloženej galérie si môžete pozrieť atmosféru pri udeľovaní cien naj športovec mesta Spišská Nová Ves za rok 2018.

Veľká FOTOGALÉRIA: V Spišskej Novej Vsi vyhlásili naj športovcov minulého roka
22
Galéria

Hl. foto: Staršie žiačky VK SNV

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie