Rôzne

Dobrá správa pre všetkých motoristov: Spišská pripravila vianočný parkovací darček

Vianoce sa nezadržateľne blížia a obyvatelia Spišskej i jej návštevníci dostanú darček aj od mesta v podobe parkovania zadarmo. Tu sú bližšie info.

Ilustračný obrázok k článku Dobrá správa pre všetkých motoristov: Spišská pripravila vianočný parkovací darček
Zdroj: Dnes24.sk

Najkrajšie sviatky v roku sa nezadržateľne blížia. Svedčí o tom pribúdajúca výzdoba v centre mesta aj vianočný stromček, ktorý už stojí medzi budovou radnice a evanjelickým kostolom.

O pár dní odštartuje v našom meste aj Vianočný trh s viacerými novinkami a mesto prichystalo aj vianočný darček pre všetkých motoristov v podobe parkovania zadarmo.

Parkovať zadarmo bude možné od piatku 20. decembra 2019 do 6. januára budúceho roka vrátane.

Táto úľava platí pre všetky parkoviská s úhradou vrátane parkovacích automatov. „Domáci, ale aj návštevníci, prichádzajú do centra mesta počas vianočných sviatkov nielen za nákupmi, ale aj za kultúrou a na bohoslužby. Budú tak mať jednoduchšiu situáciu, nemusia hľadať parkovacie automaty a môžu pokojne zaparkovať," odôvodnili kompetentní.

Doplnili, že bezplatné parkovanie počas sviatkov je krokom, ktorým mesto Spišská Nová Ves vychádza v ústrety obyvateľom aj ako symbolické poďakovanie za disciplinované správanie sa v centre mesta počas celého roka.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

K vianočnej výzdobe v neďalekom Poprade patrí aj obrovský anjel. Ten každý rok prináša vrtuľník.

Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie