Rôzne

Dobrá správa pre turistov: Týka sa víkendového Letného busu!

Známe turistické lokality v Slovenskom raji a okolí prepája Letný bus. A je tu dobrá správa, ktorá sa ho týka...

Ilustračný obrázok k článku Dobrá správa pre turistov: Týka sa víkendového Letného busu!
Zdroj: TASR

Milovníci aktívneho oddychu sa zaiste potešia. Víkendový Letný bus do obľúbených stredísk Slovenského raja pre vysoký záujem premáva aj počas septembra.

Letný bus je linka dopravnej spoločnosti eurobus, s turistickým charakterom, ktorá premáva a prepája všetky obľúbené a známe turistické lokality v Slovenskom raji a okolí, akými sú Čingov, Spišské Tomášovce, Podlesok, Kopanec,  Dobšinská ľadová jaskyňa, Dedinky či Telgárt.

Kým v minulosti bolo podľa slov kompetentných toto prepojenie riešené cez tri samostatné linky, dnes ich obhospodaruje letný bus na svojej trase. „Grafikon je vytvorený tak, aby si prišli na svoje či už tí, ktorí si radi privstanú, ale aj tí, ktorí svoj turistický zámer ladia na obed a samozrejme nesmú chýbať aj večerné časy,“ priblížili kompetentní.

Tento letný spoj bude zaradený do štandardnej tarify autobusovej dopravy. Časy odchodov Letného busu sú nastavené tak, aby sa neprekrýval s grafikonmi iných spojov premávajúcich v Slovenskom raji a okolí.

Letný bus je realizovaný s finančnou podporou krajskej organizácie cestovného ruchu Košice Región Turizmus. Kompletný grafikon nájdete TU.

A v priloženej galérii si môžete pozrieť zábery známej lokality v Slovenskom raji.

Krásne ZÁBERY Zuzany zo Spišskej: Vznikli na obľúbenom mieste Slovenského raja
15
Galéria
Zdroj: Zuzana Petríková

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie