Do tretice všetko dobré: Spišská prvýkrát v novej sezóne víťazne

Nová hokejová sezóna naberá na obrátkach a my máme za sebou už tretí zápas. Tentokrát sa našim chlapcov podarilo zdolať súpera.

Ilustračný obrázok k článku Do tretice všetko dobré: Spišská prvýkrát v novej sezóne víťazne

Premiéra v novej hokejovej sezóne so Senicou nevyšla a tak sa všetci tešili na východniarske derby proti Prešovu, ktoré sa konalo v piatok na domácej pôde. No ani v druhom kole sa nám nepodarilo zvíťaziť a tak po tretinách (1:2, 0:1, 0:0) sa z výhry tešili Prešovčania.

Na prvé víťazstvo našich chlapcov sme však nemuseli dlho čakať. V nedeľu sme na domácom ľade nastúpili proti reprezentačnej dvadsiatke a po tretinách (1:0, 4:1, 2:1) sme sa prvýkrát v tejto sezóne mohli tešiť z víťazstva. Najbližší zápas nás čaká už túto stredu, kedy sa stretneme s Topoľčanmi.

HK Spišská Nová Ves – HK Orange 20 7:2

Góly: 13., 30. Ondov, 35., 38. Hamráček, 26. Findura, 46. Giľák, 53. Vantroba – 36. Murín, 42. Horváth.