Hokejová sezóna sa rozbehla a novoveskí hokejisti majú za sebou už ďalšie dva zápasy, ktoré odohrali počas dvoch uplynulých dní. Ako to dopadlo?

Ilustračný obrázok k článku Ďalšie zápasy našich hokejistov: Hralo sa proti Topoľčanom aj reprezentačnej osemnástke

Po výbornom začiatku so Žilinou a prehre s Dubnicou na domácom ľade čakali na hokejistov Spišskej Novej Vsi ďalšie dva zápasy. Prvý odohrali v utorok 17. septembra s reprezentačnou osemnástou, ktorú prestrielali dosť vysoko a po tretinách (1:1, 0:3, 1:2) si mohli pripísať na svoje konto ďalšie tri body.

V stredu 18. septembra vycestovali novoveskí hokejisti do Topoľčian. Tam si, žiaľ, so súperom neporadili a v 4. kole v 1. hokejovej ligy prehrali o dva góly. A tak sa po tretinách (2:0, 1:1, 1:1) tešil z víťazstva súper.

Už tento piatok čaká na našich hokejistov ďalší zápas, na ktorý vycestujú do Martina. Domáci fanúšikovia hokeja si však prídu na svoje na budúci týždeň, kedy sa na domácom ľade odohrajú dva zápasy. V stredu 25. septembra proti Považskej Bystrici a v nedeľu 29. septembra proti Skalici.

Slovensko 18 – HK Spišská Nová Ves 2:6

Góly: 14. O. Stümpel (Ra. Petrovický), 47. Raniak (Tóth, Jacko) – 8. Havrila (Ondov), 21. Kövér, 28. Havrila (Findura), 36. Kövér (Novák), 56. Polomský (Štefánik, Findura), 57. Cibák (Ludányi).

HC Topoľčany – HK Spišská Nová Ves 4:2

Góly: 6. Ďurčo (H. Ručkay, Huba), 10. Podstavek (Kováčik, Laššo), 30. Pätoprstý (Kováčik), 47. H. Ručkay (Pätoprstý) – 25. E. Halász, 56. Ondov (Cibák, Findura).

Ako to vyzeralo na prvom domácom zápase našich hokejistov si môžete pozrieť v priloženej galérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.