Ďalší zápas našich hokejistov: O víťazovi sa rozhodlo v predĺžení

Prvý zápas na domácom ľade sa našim hokejistom vydaril. V druhom kole 1. hokejovej ligy si zmerali sily s Bratislavou.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší zápas našich hokejistov: O víťazovi sa rozhodlo v predĺžení

Po úspešnom štarte sezóny, kedy sme vo východniarskom derby zvíťazili nad Prešovom sme sa tentokrát na domáci ľad postavili proti HC Bratislava. Napriek vyrovnaným tretinám (0:1, 1:0, 0:0) a nerozhodnom stave o celkovom výsledku sa rozhodlo v predĺžení.

Tam mali navrch naši hokejisti a tak sme sa aj druhýkrát mohli tešiť z víťazstva. V priebehu tohto týždňa čakajú našich hokejistov ďalšie dva zápasy. V stredu vycestujú za svojimi súpermi do Dubnice a v piatok na domácej pôde si zmerajú sily s Topoľčanmi.

HK Spišská Nová Ves – HC Bratislava 2:1 pp

Góly: 38. Zwick, 65. Kyčák – 3. Prokop

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.