Ďalší úspešný zápas hokejistov Spišskej: V ostatnom zápase zdolali Martin

Druhá výhra v rade, dvaja ťažkí súperi a postup v tabuľke. Spišskonovoveským hokejistom sa zatiaľ v novej sezóne darí.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší úspešný zápas hokejistov Spišskej: V ostatnom zápase zdolali Martin
Zdroj: Ilustračné foto

Slovenská hokejová liga mala v uplynulý piatok na programe zápasy 13. kola. Po víťazstve nad nezdolateľnými Topoľčanmi nás na domácom ľade čakal ďalší silný súper.

Spišskonovoveskí hokejisti však vo víťaznej vlne pokračovali a po prvých dvoch tretinách vyhrávali už o štyri góly. V poslednej tretine síce skončili dva ďalšie góly aj v našej bránke, no nič sa nezmenilo na tom, že celý zápas nakoniec skončil v náš prospech a Spišiaci sa mohli tešiť po tretinách (3:2, 3:0, 1:2) z víťazstva, ako aj z postupu na tretie miesto v celkovej tabuľke.

Tento týždeň čakajú na našich hokejistov ďalšie dva zápasy. Tie však odohrajú mimo domáceho ľadu. V stredu si zmerajú sily s Považskou Bystricou a v piatok s Bratislavou.

HK Spišská Nová Ves – HK VITAR Martin 7:4

Góly: 7. Vartovník (Köver), 11. Krajňák (Vartovník), 16. Findura (Havrila), 25. Novák, 28. Novák (Vartovník), 39. Koky (Findura), 42. Findura – 10. Brezniak, 17. Murček, 43. Videlka, 58. Murček (Urbánek).

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Jeseň je v plnom prúde aj v našom meste. Jesenné zábery nájdete aj v priloženej galérii.

OBRAZOM: Jeseň je v plnom prúde aj v našom meste