Ďalší napínavý zápas Spišiakov: O víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy

V 23.kole 1.Budiš hokejovej ligy sme vycestovali za súperom do Martina. Hoci sme zo začiatku mali navrch, o víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší napínavý zápas Spišiakov: O víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy

Ako sa zdá, v poslednej dobe sa nedarí prelomiť hokejistom Spišskej Novej Vsi smolu a prehrávajú jeden zápas za druhým. V stredu vycestovali za súperom do Martina a napriek tomu, že v prvých dvoch tretinách sme mali navrch, Martinčania v poslednej tretine vyrovnali a o víťazovi museli nakoniec rozhodnúť až samostatné nájazdy.

V tých sa viac darilo súperovi a tak sme z Martina odchádzali po tretinách (0:0, 0:2, 2:0 – 0:0) s ďalšou prehrou v rade. Najbližší zápas čaká našich chlapcov už dnes. Sily si zmeriame s Považskou Bystricou.

Góly: 43. Poliaček (Uhrík, Šalka), 44. Poliaček (Uhrík), rozhod. samostatný nájazd Poliaček – 31. Findura (Vaic), 36. Vaic (Cvengroš, Všetečka).

MHC Martin B – HK Spišská Nová Ves 3:2sn (0:0, 0:2, 2:0 – 0:0)

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.