Ďalší hokejový zápas je za nami: Tentokrát sme ťahali za kratší koniec

V 22.kole 1.Budiš hokejovej ligy sme si zahrali mimo domáceho ľadu.Aj keď naši chlapci v Topoľčanoch zabojovali, tentokrát to nevyšlo.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší hokejový zápas je za nami: Tentokrát sme ťahali za kratší koniec

Tretíkrát v tejto sezóne sme sa postavili na ľad proti Topoľčanom. Tentokrát však Spišiaci ťahali za kratší koniec a po tretinách (1:0, 2:0, 0:1) sme sa ocitli v celkovej tabuľke na piatom mieste.

Po kratšej prestávke však nás tento týždeň čakajú ďalšie dva zápasy, z ktorých môžeme vyjsť ako víťazi. V stredu vycestujú naši hokejisti do Martina a v piatok odohrajú ďalšie kolo 1.hokejovej ligy na ľade Považskej Bystrice.

HC Topoľčany – HK Spišská Nová Ves 3:1

Góly: 8. Kluka (Hrudík, Podstavek), 36. L. Novák (Tábi, Hegyi), 39. Tábi (M. Novák) – 52. Drozd (Vantroba, Giľák).

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.