Ďalší domáci zápas našich hokejistov: O víťazovi rozhodlo predĺženie

Slovenská hokejová liga mala v stredu na programe zápasy 24. kola. Hokejisti Spišskej si zmerali sily na domácou ľade s Bratislavou.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší domáci zápas našich hokejistov: O víťazovi rozhodlo predĺženie

Po piatkovom zápase, ktorý mal aj charitatívny rozmer, nastúpili hokejisti Spišskej Novej Vsi opäť na domáci ľad, aby si zmerali sily so súpermi z hlavného mesta.

Aj napriek našej víťaznej prvej tretine skončil celý zápas nerozhodne a po tretinách (2:1, 0:1, 2:2) sa rozhodovalo až v predĺžení. Tam sa viac darilo súperom, ktorý si zo Spiša odniesli dva body.

HK Spišská Nová Ves – HK Bratislava Capitals 4:5 pp

Góly: 1. Havrila (Václav), 4. Köver (Václav), 44. Novák (Vartovník), 50. Havrila (Novák) – 10. Varga (Martinelli), 38. Buc (Slobodá, Slovák), 42. Varga, 55. Slovák, 62. Varga (Buc).

Najbližší zápas si budeme môcť opäť vychutnať doma, kedy v piatok budeme hostiť Skalicu. Budúci týždeň na našich chlapcov čakajú až tri zápasy.

V stredu 11. novembra vycestujú do Trnavy, v piatok 13. novembra si zahrajú doma proti Leviciam a v nedeľu sa môžeme tešiť na ďalší domáci zápas s Martinom.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Vedeli ste? Roman Karaffa – odchovanec Spišskej pôsobí v najvyššej švajčiarskej lige, ako jediný Slovák. Kliknite na galériu.

OBRAZOM: Odchovanec Spišskej Roman Karaffa pôsobí v najvyššej švajčiarskej lige