Rôzne

Chystá sa ďalší Ples Spišiakov: Aha, na čo sa jeho návštevníci môžu tešiť

Plesová sezóna pomaly štartuje. Medzi najznámejší ples nielen v Spišskej patrí určite Ples Spišiakov. Čo ponúkne jeho účastníkom tento rok?

Ilustračný obrázok k článku Chystá sa ďalší Ples Spišiakov: Aha, na čo sa jeho návštevníci môžu tešiť
Zdroj: TASR

V poradí už 23. ročník Plesu Spišiakov, ktorý je známy na celom Slovensku, tento rok neotvorí v našom meste plesovú sezónu, ako bývalo zvykom po iné roky.

Prestížne podujatie sa totižto bude konať 18. januára a to v koncertnej sále Reduty. Začiatok spomínanej slávnostnej udalosti je naplánovaný na 19. hodinu a okrem príležitosti dobre sa zabaviť, bude mať toto podujatie i tento rok charitatívny rozmer.

Moderátorského slova sa tento rok ujmú známi slovenskí oteckovia – herec Vladimír Kobielsky a herec i operný spevák Filip Tůma. Na plese sa objavia aj ďalšie známe tváre. Večer bude hudobne patriť Happybandu orchestra a ľudovej hudbe Jánošík.

Do tanca zahrajú aj Kollárovci a nebude chýbať ani hosť večera, ktorým bude Celeste Buckingham. Súčasťou plesu je každoročne aj bohatá tombola.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Charitatívny podtón mala aj vianočná burza v Materskej škole S. Tomášika v Spišskej Novej Vsi. Zábery z nej si môžete pozrieť v priloženej galérii.

Výťažok zo škôlkarskej burzy v Spišskej putoval tým, ktorí to potrebujú
7
Galéria

Hlavné foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie