Jana Buvalová Rôzne

Autentický ZÁZNAM: V Spišskej otvárali nemocničný urgent, mladík na nosidlách sa postaral o veľké prekvapenie

Tak toto asi nikto nečakal. Na nosidlách doviezli na nový urgent spišskonovoveskej nemocnice mladého muža, ten sa však onedlho postaral o poriadne prekvapenie.

Ilustračný obrázok k článku Autentický ZÁZNAM: V Spišskej otvárali nemocničný urgent, mladík na nosidlách sa postaral o veľké prekvapenie
Zdroj: Dnes24.sk

Po necelých šiestich mesiacoch výstavby nemocnica Svet zdravia Spišská Nová Ves v utorok oficiálne zahájila činnosť oddelení urgentnej a intenzívnej starostlivosti novej generácie. Podľa slov špitálu, na Slovensku ide o inovatívny koncept.

Nemocnica okrem nových moderných priestorov zavádza aj prevádzkové procesy minimalizujúce časovú stratu pri záchrane života. Nový urgent podľa vedenia zjednoduší prácu aj tímom rýchlej zdravotnej a lekárskej pomoci.

Pri slávnostnom otvorení však došlo aj na zaujímavosť. O poriadne prekvapenie sa totiž postaral mladík, ktorého na na novú recepciu doviezla záchranná služba na nosidlách.

K mladíkovi vzápätí zamieril lekársky tím zložený s odborníkov. A vtedy to prišlo. Na prekvapenie prítomných mladý muž zoskočil z lôžka a začal pred očami všetkých tancovať. Za prekvapením pritom stála samotná nemocnica. Nešlo totiž o skutočného pacienta, ale o vskutku nadaného figuranta, ktorý na novej recepcii predviedol naozaj parádnu šou. Všetko si môžete pozrieť vo videu.

Môže vás zaujímať:

Dlhoročný problém, ktorý trápil nemocnicu v Spišskej je zažehnaný: Všimli ste si tú zmenu aj vy?

Mladík na novom urgente sa postaral o poriadne prekvapko
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie