Aj tento rok si v Spišskej môžete kúpiť celoročnú parkovaciu známku: Koľko vás vyjde?

Aj tento rok si vodiči môžu v Spišske Novej Vsi zakúpiť ročnú parkovaciu známku. Prinášame vám bližšie informácie.

Ilustračný obrázok k článku Aj tento rok si v Spišskej môžete kúpiť celoročnú parkovaciu známku: Koľko vás vyjde?
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Aj v roku 2019 majú motoristi možnosť zakúpenia ročných parkovacích známok, ktoré sú platné pre všetky spoplatnené parkoviská na území mesta Spišská Nová Ves.

Výška jednorazového parkovného, respektíve celoročného parkovného je nezmenená v zmysle platného VZN č. 07/2011 o vymedzení úsekov miestnych komunikácií na dočasné platené parkovanie motorových vozidiel.

Celoročná známka pre fyzické osoby stojí 35 eur na rok a pre právnické osoby 100 eur na rok. „Pri kúpe parkovacej známky je potrebné predložiť platný technický preukaz,“ upozorňujú kompetentní. Parkovaciu známku si môžete zakúpiť v pokladni Mestského úradu v Spišskej Novej Vsi, Štefánikovo námestie č. 1, prízemie vpravo, č. dv. 105.

Parkovaciu známku je potrebné nalepiť na ľavú stranu bočného (dverového) alebo zadného skla motorového vozidla. Platnosť celoročných parkovacích známok je časovo neobmedzená v príslušnom roku.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

V utorok sme odštartovali nový rok. Novovešťania sa zišli v centre mesta , aby ho spoločne uvítali. Fotky zo slávnostného podujatia si môžete pozrieť v priloženej galérii.

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk