Zápas s Topoľčanmi Spišiakom nevyšiel: Náš súper mal navrch

Blíži sa koniec základnej časti. V 49. kole 1. hokejovej ligy sme sa postavili proti piatym Topoľčanom. Ťahali sme však za kratší koniec.

Ilustračný obrázok k článku Zápas s Topoľčanmi Spišiakom nevyšiel: Náš súper mal navrch

V súboji piateho so šiestym padol prvý gól až v druhej tretine zápasu, keď sa zadarilo domácim Topoľčanom. Hoci sa nám podarilo v poslednej tretine na chvíľu vyrovnať, po tretinách (0:0, 1:0, 2:1) sa z víťazstva napokon tešili súperi.

Pred koncom základnej časti čaká na našich hokejistov ešte päť zápasov. Z toho tri hneď v tento týždeň. Už v stredu Spišiaci vycestujú za svojimi súpermi do Martina. V piatok si na domácom ľade zmerajú sily s Považskou Bystricou a týždeň zakončia duelom s Trnavou.

Góly: 39. Kalináč (Račko), 50. Podstavek (Kluka, Hrudík), 55. Laššo (Kluka, Podstavek) – 42. Mikula (Štefanka, Vantroba).

HC Topoľčany – HK Spišská Nová Ves 3:1

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.