Výsledky futbalových zápolení
Krajské a okresné súťaže pokračovali cez víkend ďalšími bojmi na rôznych úrovniach a kolbištiach
****V. liga**
[color=#6600cc]Juh[/color] Turňa – Veľké Kapušany 2:1 (1:0), G: Ondernický, J. Bálint – T. Szabo Sokoľany – Michaľany 1:1 (0:0), G: Pida – Janči Rožňava – Poproč 2:0 (1:0), G: Pollak, Kuzma Kráľovský Chlmec – Veľký Folkmar 2:2 (1:0), G: Seman 2 (1 z 11m) – Kočiš, Belej Sobrance – Krompachy 0:0 Medzev – Spišské Vlachy 2:0 (0:0), G: Herczeg, Szalka, ČK: Benko (hostia) Čaňa – Strážske 4:0 (4:0), G: Varga 3, Török Šaca – Rudňany 6:0 (2:0), G: Domanič 2, Andrejco 2, Janočko 2.
Tabuľka
- Veľký Folkmar 9 7 2 0 28:7 23
- Krompachy 9 7 2 0 19:4 23
- Čaňa 9 6 0 3 22:10 18
- Medzev 9 5 2 2 18:12 17
- Michaľany 9 5 1 3 23:13 16
- Sobrance 9 4 2 3 15:10 14
- Kráľovský Chlmec 9 4 2 3 15:11 14
- Sokoľany 8 4 1 3 18:10 13
- Šaca 9 3 1 5 14:20 10
- Poproč 8 3 1 4 8:16 10
- Turňa 9 3 1 5 15:27 10
- Rožňava 9 3 0 6 14:17 9
- Strážske 9 3 0 6 7:20 9
- Veľké Kapušany 9 2 1 6 11:18 7
- Rudňany 9 2 1 6 12:27 7
- Spišské Vlachy 9 1 1 7 8:25 4
VI. liga
[color=#6600ff]Podtatranská[/color] Hranovnica – Spišská Belá 1:0 (1:0), G: Petruľa Levoča – Smižany 4:1 (1:0), G: Kasper 2, Lešňovský, Bocko – Hagara, ČK: Kyseľ (hostia) Teplička – Štrba 0:3 (0:0), G: Sabo, Gallovič, Levocký Jaklovce – Hrabušice 1:4 (0:1), G: Adamišin (11m) – Oravec, Džadoň, Jakubec, Jozefčák Helcmanovce – Margecany 1:1 (1:0), G: R. Maliňák – Macejko (vlastný) Harichovce – Poprad B 1:1 (0:1), G: J. Hrušovský – Bednarčík, Mária Huta – Spišské Bystré 0:0.
Tabuľka**
- Spišské Bystré 7 6 1 0 11:1 19
- Štrba 7 6 0 1 19:6 18
- Poprad B 7 5 1 1 21:6 16
- Hrabušice 7 5 0 2 22:10 15
- Mária Huta 7 3 3 1 14:9 12
- Harichovce 7 3 2 2 12:10 11
- Levoča 7 3 1 3 17:13 10
- Margecany 7 2 1 4 7:22 7
- Smižany 6 2 0 4 6:9 6
- Hranovnica 6 2 0 4 8:14 6
- Helcmanovce 7 1 3 3 6:12 6
- Spišská Belá 7 1 1 5 9:16 4
- Jaklovce 7 1 1 5 4:16 4
- Teplička 7 1 0 6 11:23 3
I. trieda
Kluknava – Spartak Bystrany 9 –1 Odorín – nálepkovo 0 – 8 Chrasť n/h – Prakovce 6 – 0 SŠM Bystrany – SNV B 6 – 3 Richnava – Jamník 2 – 2 Gelnica – Olcnava 3 – 1 Domaňovce – Mníšek 2 – 4
2. trieda
V. Folkmár B – Slovinky 2 – 3 LETANOVCE – Markušovce 3 – 2 Sp. Tomášovce – Richnava 3 – 1 Sp. hrušov – Vítkovce-Klčov 1 – 3