Za ostatné tri dni hokejisti Spišskej Novej Vsi odohrali v 1. hokejovej lige dva zápasy. Sily si zmerali s Michalovcami aj s Považskou Bystricou.

Ilustračný obrázok k článku Vyrovnaný zápas aj poriadny debakel: Takto vyzerali ostatné duely našich hokejistov

35. kolo 1. hokejovej ligy sme odohrali mimo domáceho ľadu a postavili sme sa proti východniarskym súperom z Michaloviec. Súčasný líder tabuľky nám však veľkú šancu nedal a po tretinách (2:0, 2:0, 2:0) sme odchádzali zo zápasu bez bodu.

HK Dukla Ingema Michalovce – HK Spišská Nová Ves 6:0

Góly: 6. Poliaček, 20. Piatak, 26. Linet, 36. Brezniak, 50. Cútt, 54. Mašlonka.

V nedeľu 7. januára sa hokejisti Spišskej stretli s Považskou Bystricou na domácom ľade. Hoci podľa portálu prvej hokejovej ligy bol zápas až do poslednej sekundy na obidvoch stranách vyrovnaný, o čom svedčia aj jednotlivé tretiny (1:1, 1:1, 2:2), o víťazovi rozhodlo predĺženie, v ktorom mali viac šťastia hostia.

HK Spišská Nová Ves – HK 95 Považská Bystrica 4:5pp

Góly: 12. Vantroba (Koka), 26. Zwick (Vantroba), 53. Lištiak (Olejník, Kyčák), 60. Koky (Vantroba, Lištiak) – 10. Cíger (Jurášek, Koleda), 34. Koleda (Cíger, Jurášek), 54. Klíma (Koleda, Zlocha), 56. Ligas, 65. Cíger (Koleda).

Najbližšie nás čakajú zápasy na domácom ľade. Už v stredu 10. januára budeme hostiť Nové Zámky a presne o týždeň nastúpime proti HC OSMOS Bratislava.