JAB Futbal

Víkend našim športovcom veľmi neprial: Pozrite si výsledky

Futbalová sezóna je v plnom prúde. Futbalisti si zahrali v sobotu s Haniskou. Hokejisti odohrali svoj tretí prípravný zápas.

Ilustračný obrázok k článku Víkend našim športovcom veľmi neprial: Pozrite si výsledky

V piatok odohrali naši hokejisti tretí prípravný zápas s PHK Prešov. Napriek tomu, že s týmto mužstvom sa už stretli na domácej pôde v utorok a vyhrali nad nimi 4 : 3 v piatok v Prešove im to nevyšlo. Po tretinách 2 : 0 , 1 : 1 , 0 : 0 sme prehrali.

PHK Prešov – HK Spišská Nová Ves 3:1

Novoveským futbalistom nevyšlo ani štvrté kolo. V sobotu si zahrali na domácom trávniku no aj napriek tejto výhode sa im súperov nepodarilo zdolať. Mužstvo s FK Haniska malo od začiatku navrch. Stav po prvom polčase 0 : 2 pre Hanisku. Konečný stav zápasu:

FK Spišská Nová Ves – FK Haniska 0:3