Jaroslav Múdry Hokej

Senica vyhrala prvú bitku v play - off.

V prvom štvrťfinále play - off 1.ligy poľahli Spišiaci Senici a v sérii prehrávajú 0 -1.

Úvod zápasu sa niesol v oťukávacom tempe, oba tímy testovali z pološancí gólmanov. Prvú vážnejšiu výstrahu vyslal v 8.min Mikušovič, jeho bekhend však Lizák kryl. Na opačnej strane to skúšal F.Novák, no jeho dve tutovky ostali nevyužité.Prvý senický úder prišiel tri sekundy pred koncom prvej tretiny, kedy Dubec po vyšachovaní celej obrany skóroval do prázdnej brány.Na začiatku druhej dvadsaťminútovky skúsenejší hostia uštedrili Spišiakom v rozpätí 12.sekúnd ďalšie dva gólové direkty a bolo po zápase. Mladí novovešťania sa už nespamätali a hoci F.Novák v 35.minúte vykresal iskierku nádeje, Mikušovič v 50.min definitívne pochoval nádeje Spišiakov.

HK Spišská Nová Ves – Dukla Senica 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) – stav série 0:1 Góly: 35. F. Novák – 20., 22. Dubec, 22. M. Hreus, 50. Mikušovič