Už tretí zápas v sezóne odohrali Spišiaci v stredu na domácom ľade. Tentokrát sme mali proti súperovi navrch.

Ilustračný obrázok k článku Po východniarskom derby zavládla radosť: Takto sa nám podarilo prestrieľať Humenné

Po prehre s Prešovom, ktorá prišla až v predĺžení zápasu, sme ďalší zápas držali pevne v rukách už od začiatku. V treťom kole sme si na domácom ľade zmerali sily s Humenným a po tretinách (2:0, 3:0, 0:2) sa mohli Spišiaci tešiť z ďalšieho vyhratého zápasu.

Štvrté kolo prvej hokejovej ligy je na programe už v piatok o 17.00 hod na zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi, kedy si zmeriame sily s HC Nové Zámky.

Góly: 3. Findura, 6. Giľák, 34. Koky, 36. Hrubý, 39. Smotrila – 45. Krempaský, 58. Renčok

HK Spišská Nová Ves – MHK Humenné 5:2